Я – фахівець

На платформі з енергоефективності ви можете

 • Створити портфоліо та знайти клієнтів

  Зареєструйтеся як спеціаліст або зареєструйте свою організацію в особистому кабінеті. Опишіть, які послуги у сфері енергоефективності ви можете надавати на сторінці «послуги». Знаходьте клієнтів, отримуйте гарні відгуки та підвищуйте свій рейтинг серед колег.

 • Знайти можливості

  На сторінці «фінансування» ми публікуємо гранти, тендери та угоди, які можуть бути цікавими спеціалістам у сфері енергоефективності. Спробуйте свої сили у конкурсі та отримайте перспективний проєкт.

 • Отримати відповіді на професійні питання

  Заходьте на форум енергоефективності та обговорюйте важливі питання з колегами та експертами.

 • Завантажити свіжу літературу з енергоефективності

  Законодавство, посібники, дослідження, презентації з профільних лекцій та вебінари доступні на сторінці «база знань та навчання». Ви можете завантажити їх безкоштовно.

 • Знайти можливості для навчання

  На сторінці «база знань та навчання» ми розповідаємо про можливості долучитися до українських або закордонних стаді-турів, відвідати лекції та конференції у сфері енергоефективності. У більшості випадків навчання безкоштовне, а учасники відбираються на основі конкурсу.

 • Вести власний блог та ділитися досвідом

  Читайте думки експертів або створіть власну колонку на сторінці «блоги». Діліться профільними знаннями та підвищуйте свою впізнаваність у професійних колах.

 • Додати новину та бути у курсі подій

  Ми акумулюємо на платформі усі новини у сфері енергоефективності. Ви можете додати власну новину в особистому кабінеті та після модерації вона з’явиться у загальній стрічці.

img

Реформа з енергоефективності

5 законів, які змінять наше життя на краще

Докладніше