Можливості навчання

Отримайте освіту у сфері енергоефективності

img

Потенціал ринку

Вже сьогодні країні потрібні енергоаудитори, енергомеджери, архітектори, проєктанти, спеціалісти з технічного та авторського нагляду, інженери, будівельники та монтажники, державні службовці

50млрд $
Інвестицій
70тис
Робочих місць

Можливості навчання

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

img
Професійні кваліфікації
http://eurem.kiev.ua/

Компонент «Професійні кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» посилює спроможність національних інституцій подолати нестачу кваліфікованої робочої сили у сфері ЕЕ

Сфери діяльності компоненту:

 • розробка навчальних програм та тренінгів, створення та адаптування навчальних матеріалів на основі кращих європейських практик та технологій в сфері енергоефективності;
 • формування середовища інноваційного навчання та стимулювання динамічних рішень у вивченні теми енергоефективності в технічних університетах та закладах професійно-технічної освіти (ПТО);
 • розробка мобільних додатків, електронних бібліотек, баз даних та технологій моделювання для використання у навчанні з енергоефективності;
 • створення Енерго-Інноваційних хабів (Хабів) як місць, де учні шкіл, університетів та закладів ПТО вивчатимуть питання енергоефективності, знайомитимуться з сучасним обладнанням та матеріалами, а також тестуватимуть їх.
img
Тренінги EUREM
http://eurem.kiev.ua/

EUREM – сертифікована програма післядипломної освіти, що підвищує кваліфікацію експертів у галузі енергоменеджменту та енергоефективності.

Детальніше про програму у брошурі.

Провайдером курсу в Україні є Київська торгово-промислова палата, яка діє за ліцензійною угодою з Торгово-промисловою Палатою міста Нюрнберг, Німеччина.

Програма здійснюється за підтримки проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ).

img
Енерго-інноваційні хаби
http://see.org.ua/projects/eninhub-project/

Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності» в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проекту «Реформи в сфері енергоефективн

Наразі в Україні діє три енерго-інноваційні хаби на базі українських університетів.

 1. Енерго-інноваційний хаб на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро);
 2. Енерго-інноваційний хаб на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці);
 3. Енерго-інноваційний хаб на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків).

Хаби створено за в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Geselschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Організатор та виконавець – ГО «Школа енергоефективності»:

 • впроваджує план заходів інформаційної та організаційної підтримки створенню Енерго-інноваційних хабів на базі університетів.
 • закуповує технічне обладнання для Енерго-інноваційного хабу та передати його університетам.
 • сприяє інтеграції Енерго-інноваційного хабу з інтерактивним мобільним додатком «Кліматичні краплі» та технологією Енергетичного моделювання (інструмент ІСЕ).
img
Асоціація енергоаудиторів України
https://aea.org.ua/training/training-centers-for-energy-management/

Експертне об’єднання професіоналів сфери енергоаудиту та енергоменеджменту України. На сайті асоціації ви знайдете багато корисноїї інформації з енергоаудиту та зможете підібрати спеціаліста.

Навчальний центр з енергоаудиту та енергоменеджменту Асоціації енергоаудиторів створений для підвищення рівня практичних знань та навичків на ринку енергоаудиту та енергомененеджменту України.
Наявні курси:

 1. Енергетичний аудит будівель
 2. Тепловізійна зйомка
 3. Налаштування індивідуальних теплових пунктів
 4. Енергетичний аудит лікарень
 5. Енергетичний аудит теплопостачальних підприємств
 6. Енергетичний аудит водоканалів
 7. Енергетичний аудит підприємств
 8. Муніципальний енергоменеджмент


img
Університетські програми з енергоменеджменту

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Наявні програми: