Можливості навчання

Отримайте освіту у сфері енергоефективності

img

Потенціал ринку

Вже сьогодні країні потрібні енергоаудитори, енергомеджери, архітектори, проєктанти, спеціалісти з технічного та авторського нагляду, інженери, будівельники та монтажники, державні службовці

50млрд $
Інвестицій
70тис
Робочих місць

Можливості навчання

Нижче ми зібрали навчальні програми, курси та тренінги у сфері енергоефективності, за допомогою яких ви можете здобути професію або підвищити свою кваліфікацію

img
Навчальні мережі для підриємств LEEN
e-comon.org.ua/tsil-7?fbclid=IwAR19UKCaftLZ5rfyGgDKtV1StsxAiXn9Mc5vOo6BedrHMxvYOxkV9bcLE_I

Навчальні мережі енергоефективності (LEEN) допомагають компаніям впроваджувати заходи зі скорочення енерговитрат та зменшення викидів СО2.

Станом на 2020 рік в україні створено три пілотні мережі. Дві галузеві: мережа енергоефективних хлібопекарів та мережа енергоефективності виробників будматеріалів, і одна – регіональна – мережа енергоефективності підприємств львівщини (меп-львів). До них входять такі компанії як «Галичина», «Компанія Ензим», ARTERIUMЛьвівська торгово-промислова палатаПАТ «київхліб», ТОВ «київський пекарний дім», ТОВ «хлiб токмака».

img
Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ
https://eeplatform.org.ua/posibniki-ta-pidruchniki/navchalna-programa-z-energoefektivnosti-dlya-predstavnikiv-zmi

Навчання відбуватиметься онлайн з липня по вересень 2021 року. Серед спікерів курсу - викладачі журналістики КНУ ім. Шевченка, представники державних органів виконавчої влади, провідні журнал

Проєкт «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ» реалізується в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що є однією з ініціатив Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та виконується німецькою уррядовою компанією GIZ.  Виконавець: «ТОВ МедıаПрайсЦентр»

Цільова аудиторія: представники інформаційних відділів органів місцевого самоврядування та журналісти електронних і друкованих видань регіонального рівня.


Метою навчального курсу для представників медіа є формування базового розуміння проблеми енергетичної безпеки в Україні, створення нової парадигми інформаційного середовища, яка формує інноваційне бачення та підходи до висвітлення питань енергоефективності в українських ЗМІ. Ініціативи націлені на створення широкої професійної спільноти ЗМІ, яка фахово та об’єктивно висвітлюватиме питання щодо стану впровадження реформ у сфері енергоефективності та енергозбереження в Україні.


Реєстраційна форма  для участі представників мас-медіа у проєкті: https://bit.ly/2T6HVWG


img
Професійні кваліфікації
https://eeplatform.org.ua/page/profesijni-kvalifikaciyi

Компонент «Професійні кваліфікації» допомагає навчальним закладам України (школам, професійно-технічним училищам, навчально-виробничим комбінатам, університетам) створити базу для підготовки кваліфікованих фахівців у сфері енергоефективності, а також сприяти популяризації професій у сфері енергоефективності та створити майданчики для діалогу і співробітництва.

img
Тренінги EUREM
eurem.kiev.ua/

EUREM – сертифікована програма післядипломної освіти, що підвищує кваліфікацію експертів у галузі енергоменеджменту та енергоефективності.

Детальніше про програму у брошурі.

Провайдером курсу в Україні є Київська торгово-промислова палата, яка діє за ліцензійною угодою з Торгово-промисловою Палатою міста Нюрнберг, Німеччина.

Програма здійснюється за підтримки проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ).

img
Енерго-інноваційні хаби
see.org.ua/projects/eninhub-project/

Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності» в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проекту «Реформи в сфері енергоефективн

Наразі в Україні діє три енерго-інноваційні хаби на базі українських університетів.

 1. Енерго-інноваційний хаб на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро);
 2. Енерго-інноваційний хаб на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці);
 3. Енерго-інноваційний хаб на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків).

Хаби створено за в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Geselschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Організатор та виконавець – ГО «Школа енергоефективності»:

 • впроваджує план заходів інформаційної та організаційної підтримки створенню Енерго-інноваційних хабів на базі університетів.
 • закуповує технічне обладнання для Енерго-інноваційного хабу та передати його університетам.
 • сприяє інтеграції Енерго-інноваційного хабу з інтерактивним мобільним додатком «Кліматичні краплі» та технологією Енергетичного моделювання (інструмент ІСЕ).
img
Асоціація енергоаудиторів України
aea.org.ua/training/training-centers-for-energy-management/

Експертне об’єднання професіоналів сфери енергоаудиту та енергоменеджменту України. На сайті асоціації ви знайдете багато корисноїї інформації з енергоаудиту та зможете підібрати спеціаліста.

Навчальний центр з енергоаудиту та енергоменеджменту Асоціації енергоаудиторів створений для підвищення рівня практичних знань та навичків на ринку енергоаудиту та енергомененеджменту України.
Наявні курси:

 1. Енергетичний аудит будівель
 2. Тепловізійна зйомка
 3. Налаштування індивідуальних теплових пунктів
 4. Енергетичний аудит лікарень
 5. Енергетичний аудит теплопостачальних підприємств
 6. Енергетичний аудит водоканалів
 7. Енергетичний аудит підприємств
 8. Муніципальний енергоменеджмент


img
Університетські програми з енергоменеджменту

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Наявні програми: