Діалог з замовниками і постачальниками сфери публічних закупівель: як закуповувати ефективно та екологічно

img
Дата події 16 травня
Місце проведення Очна участь: Київська школа економіки, м. Київ, вул. Миколи Шпака, 3: Онлайн участь: платформа - Teams

Запрошуємо на презентацію нових інструментів для просування енергоефективності у сфері публічних закупівель: замовників публічної сфери, виробників, дистриб'юторів імпортерів та постачальників, надавачів послуг, бізнес-асоціації, неурядові організації.

За участю представників: Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства економіки України, Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України, ДП «Прозоро», Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» (далі – проєкт GIZ), що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

 

Під час заходу ви дізнаєтесь про: 

  • роль енергоефективності у сфері публічних закупівель
  • реформу сфери публічних закупівель і можливості замовників застосовувати критерії та методи оцінки пропозиції на підтримку енергоефективності в закупівлях, зокрема метод оцінки вартості життєвого циклу
  • розвиток технічного регулювання щодо вимог екодизайну та наявність нормативно-правових актів, стандартів і маркувань для застосування вимог до енергоефективності в публічних закупівлях тощо.

Презентація напрацьованих/оновлених інструментів командою експертів проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»:

  • історії успіху енергоефективності в публічних закупівлях
  • проєкт оновленої Примірної методики визначення вартості життєвого циклу
  • Калькулятор для розрахунку вартості життєвого циклу предмету закупівлі
  • інформаційний розділ на https://infobox.prozorro.org/ -  «Екологічні вимоги».
  • Учасники, що відвідають захід очно отримають сертифікати учасника і можливість подальших консультації від команди експертів-практиків проекту GIZ.

Програма

Реєстрація обов’язкова і триває до 14 травня.

Заповніть анкету учасника: https://forms.gle/5P1URHgLNWG6H1TA7 

УВАГА! На завершенні реєстрації у формі з’явиться посилання для онлайн підключення на платформу Teams. Будь ласка, збережіть його, оскільки розсилки з нагадуваннями можуть потрапляти у спам.

Виникли питання, звертайтесь:

Олена Іванова, начальник відділу моніторингу, взаємодії з ЦОВВ та регіонального розвитку ВГО «Жива планета»
+38-067-886-31-93, +38-063-982-32-53 (тел., Viber, Telegram)
[email protected]

Довідково

Презентовані інструменти розроблені ВГО «Жива планета» в партнерстві з проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Майбутні події

Всі події
Всі події