Енергоефективність ЦОВВ

В рамках Угоди з Європейським Союзом Україна зобов’язалась проводити реновацію 1% площі опалюваних/охолоджуваних будівель центральних органів влади на рік. Результати реноваціїї будівель ЦОВВ мають показову роль та покликані мотивувати населення та бізнес наслідувати досвід впровадження енергоефективних заходів.

img

В рамках Угоди про асоціацію з Європейським Союзом Україна зобов’язалась гармонізувати національне законодавство до законодавства ЄС, в тому числі у сфері енергоефективності (Директива 2012/27/ЄС «Про енергоефективність»). Зокрема ст. 5 («Показова роль будівель державних органів»), зобов’язує Україну проводити реновацію 1% загальної площі опалюваних/охолоджуваних будівель центральних органів влади на рік з метою приведення їх до мінімальних вимог щодо енергоефективності.

На реалізацію положень ст. 5 Директиви 2012/27/ЄС «Про енергоефективність» було запроваджено Пілотний проєкт «Проведення показової комплексної реновації будівлі Міністерства розвитку громад та територій України».