Крок 3. Аналіз портфоліо

Зробивши інвентаризацію муніципальних будівель, наступним кроком маємо проаналізувати отримані дані. Але як правильно і швидко це зробити? І як потім наочно презентувати результати аналізу керівництву міста? Переглянувши цей відеоролик, ви довідаєтеся про спеціальний метод «аналіз портфоліо», що дозволить Вам з наукової точки зору визначати найбільш пріоритетні будівлі для впровадження заходів з енергоефективності у Вашому місті.


Спеціальний гість вебінару – Андрій Барулін, експерт з технічних питань, консультант проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” – розповість детально про необхідність категоризації будівель, визначення еталонних значень та норми відхиленню від них, а також про бульбашкову діаграму, що наглядно демонструє пріоритетні будівлі для модернізації.


Нижче ви можете завантажити файл для здійснення аналізу портфоліо для вашого міста разом з інструкцією, а також інформацію про еталонні значення, сформовані на основі енергоспоживання 1323 громадських будівель з усієї України:


  1. Аналіз портфоліо
  2. Еталонні значення
  3. Інструкція з користування файлом Аналіз портфоліо
  4. ДСТУ-Н Б В.1.1-27:2010 "Будівельна кліматологія"