Зелене Відновлення після COVID-19

«Зелене Відновлення після COVID-19: Співпраця між Україною та Німеччиною у рамках Міжнародної Кліматичної Ініціативи (IКІ)».

img
Дата події 22 квітня
Місце проведення онлайн

Після пандемії Covid-19, Зелене відновлення для багатьох постраждалих від кризи секторів є шансом і викликом водночас. З метою координації проєктів Міжнародної кліматичної ініціативи (ІКІ) в Україні 22 квітня відбудеться закритий захід «Зелене Відновлення після COVID-19: Співпраця між Україною та Німеччиною у рамках Міжнародної Кліматичної Ініціативи (IКІ)». 

Сесія спрямована на пошук підходів до розвитку екологічних ініціатив для боротьби зі зміною клімату, обмін досвідом між усіма партнерами, що працюють у сфері клімату в Україні, а також для розбудови співпраці в умовах пандемії.  Цілі заходу: 1. Обмін інформацією про останні політичні події, пов’язані зі зміною клімату та збереженням біорізноманіття, вплив «коронакризи»на поточні цілі та стратегії;

2. Отримання нової інформації про Міжнародну кліматичну ініціативу; 3. Налагодження співпраці, обміну знаннями та посилення взаємодії між організаціями-виконавцями проектів.

Семінар організовується GIZ з метою створення платформи для обміну між BMU, Секретаріатом ІKI, політичними партнерами та організаціями, що реалізують проєкти.

Учасники: МКІ проєкти України та їх політичні партнери; Федеральне міністерство навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (BMU), підрозділ ІK I 6 та ІK I 5; Zukunft -Umwelt -Gesellschaft (ZUG) gGmbH.

Майбутні події

Всі події
Всі події