Вебінар «Перезапуск системи муніципального енергетичного менеджменту в умовах війни»

img
Дата події 27 червня - 29 червня
Місце проведення онлайн

Законом «Про енергетичну ефективність» передбачено обов’язкове запровадження системи енергетичного менеджменту в громадах. Запрошуємо керівників та спеціалістів відповідальних за енергоменеджмент в громадах взяти участь у 2-денному вебінарі «Перезапуск системи муніципального енергетичного менеджменту в умовах війни». На вебінарі будуть розглядатися основні рівні енергоменеджменту та досвід громад щодо їх підтримки та впровадження під час війни, зокрема важливість відновлення системи муніципального енергетичного менеджменту в громадах. 

Вебінари відбудуться 27 червня о 10:00 та 29 червня о 10:00, кожен з вебінарів триватиме 3 год. Пропонуємо ознайомитися з детальною програмою вебінару.


Для реєстрації на захід просимо завантажити та заповнити реєстраційну формута надіслати її на електронну адресу volodymyr.lesyuk@giz.de до 26 червня включно. Напередодні вебінару на електронні адреси вказані у реєстраційній формі буде надіслано посилання на захід. 

Користуючись нагодою, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією щодо заходів з енергозбереження та програмами, з підвищення енергоефективності будинків та підприємств на платформі з енергоефективності https://eeplatform.org.ua/  (Переробити на місто ЕМ) 

У разі виникнення  питань просимо звертатися на електронну пошту volodymyr.lesyuk@giz.de (контактна особа – Володимир Лесюк).