Вебінар "Горизонт Європа: можливості участі громад"

Запрошуємо до участі у вебінарі «Горизонт Європа: можливості участі громад», який відбудеться 6 грудня 2021 року з 15.00 до 17.00. Вебінар будуть проводити експерти програми Горизонт Європа за фінансової підтримки Міністерства освіти та науки України.

Дата події 06 грудня
Місце проведення Онлайн

Дата: 6 грудня

Час: 15:00-17:00

Цільова аудиторія – громадські організації, агенції розвитку, місцеві органи влади, комунальні підприємства та установи а також підприємці.

Програма заходу за посиланням: https://bit.ly/uancphe02a 

Програма Горизонт Європи почала активно приймає проєкті заявки за різними пріоритетами вже протягом шести місяців. Вона націлена на вирішення багатьох важливих питань та пріоритетів, які сьогодні є актуальними і для більшості громад. Питання енергозбереження, екологічної безпеки, зеленої енергетики, попередження хвороб і здоров'я населення, цифрової трансформації, розвитку сприятливого бізнес середовища та багато інших.

Однак для багатьох громад все ще мало зрозумілими залишаються можливості участі в даній програмі. Як взяти участь, яку роль громади та місцеві організації можуть виконувати та для кого конкретно відкриті можливості програми?

Загалом навколо великих європейський рамкових програм існує багато упереджень, багато хто впевнений, що ця програма виключно для науковців і громади зрідка заглядають в сторону цієї, безперечно цікавої, та не надто зрозумілої програми.

Команда експертів програми Горизонт Європа (https://www.facebook.com/uancphe) вирішила розвіяти деякі міфи, що існують навколо Горизонт Європа і розказати та показати на конкретних прикладах як громади можуть долучитись до реалізації проєктів програми, та які пріоритети вони можуть для себе обрати. Ми розкажемо про моделі участі, кроки, які потрібно здійснити, щоб знайти партнерів та на що варто звернути особливу увагу.

Майбутні події

Всі події
Всі події