V Форум місцевого розвитку

Дата події 02 вересня
Місце проведення Трускавець

Ювілейний V Форум місцевого розвитку, який відбудеться у Трускавці 2 та 3 вересня, збере представників у сфері місцевого самоврядування з різних регіонів України та з сусідніх держав.

Офіційне відкриття заходу відбудеться о 13.30 у четвер. Першою розпочнеться пленарна дискусія «Реформа децентралізації: законодавчі ініціативи для підвищення ефективності розвитку територіальних громад», під час якої голови обласних рад з різних регіонів України разом зі спікером парламенту обговорять ефективність реформ, законодавчих ініціатив, а також упорядкування структури органів місцевого самоврядування та досягнення фінансової спроможності обласних і районних рад.

Організатори форуму: Львівська обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» цьогоріч запланували абсолютно нові напрямки дискусій на теми: «Можливості та виклики розвитку громад у контексті європейського зеленого туризму», «Перспективи розвитку вугільних територій», «Цифрова трансформація громад-крок за кроком до перетворень».

Розуміння та врахування викликів, які постануть перед українськими громадами в процесі реалізації програми дій Європейської Комісії «Європейський зелений курс» сприятиме підготовці чітких стратегій та ефективних дій на місцевому рівні у майбутньому, – запевняють організатори дискусії.

Трансформація вугільних регіонів має відбуватися справедливо та системно. Під час панельної дискусії експерти та представники місцевих рад Донецької, Луганської, Волинської, Львівської областей визначатимуть, які саме нові інструменти підтримки громад та донорські ресурсні фонди необхідні на даному етапі.

Впродовж двох днів форуму також відбуватиметься спілкування на теми розвитку гірських територій, туризму, безпеки та написання проєктних пропозицій для залучення інвестицій і отримання фінансування в рамках міжнародної технічної допомоги.

Рішення прийняті на попередніх Форумах місцевого розвитку на Львівщині мали суттєвий вплив на формування державної політики у сфері децентралізації, а також стали базовими для розробки державних програм, формування спроможних проєктних команд у громадах.

Майбутні події

Всі події
Всі події