Результати міжнародних кліматичних переговорів для України

Українська делегація повернулась з міжнародних кліматичних переговорів. Які результати цієї події та чи варто очікувати на зміни у внутрішній кліматичній політиці?

Дата події 22 листопада
Місце проведення Місце проведення заходу буде повідомлене додатково після реєстрації.

13 листопада у Глазго (Шотландія) завершилася 26 кліматична конференція ООН - COP26. Два тижні світові лідери, серед яких і президент Зеленський, обговорювали глобальне потепління та кроки для протидії зміні клімату.

Українська делегація повернулась з саміту, де представила оновлену ціль зі скорочення викидів парникових газів, а саме обіцяла до 2030 року скоротити викиди парникових газів до рівня 35% у порівнянні з 1990 роком. Також держава долучилась до багатьох ініціатив, задекларованих в Глазго: Метанової ініціативи, Декларації щодо лісів і землекористування, Безвугільного альянсу, Електромобільної ініціативи та інших.

Що це означає? Які дії очікувати тепер всередині держави?

Відповіді на ці та інші питання нададуть учасники та учасниці СОР26: Ольга Стефанішина, віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Ірина Ставчук, заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів України; Оксана Мар’юк, голова ради Української кліматичної мережі; Олексій Рябчин, радник генерального директора НАК «Нафтогаз» з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та зеленого курсу ЄС.

Модераторка: Оксана Алієва (Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна).

Для участі у пресланчі необхідно зареєструватись до 18.00 19 листопада 2021 року за посиланням: https://bit.ly/3F6sfoG.

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена, перевага надаватиметься представникам/цям національних медіа. Участь можлива за наявності сертифікату про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативного ПЦР/антиген тесту, зробленого не раніше 72 годин до початку заходу.

Журналісти/ки, які будуть запрошені долучитись, отримають підтвердження реєстрації та деталі щодо місця проведення пресланчу на електронну пошту. Решта охочих зможе дивитись трансляцію, посилання на яку буде розіслано за 2 години до початку заходу.

За більш детальною інформацією можна звернутись за контактами: +38(067)35-33-966+38(099)756-18-95 [email protected]

Майбутні події

Всі події
Всі події