RESET: ВІДБУДУЄМО ШКОЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ ТА ЗЕЛЕНИМИ!

Сьогодні Україна потребує відновлення закладів загальної середньої освіти!

img
Дата події 01 червня
Місце проведення онлайн

01 червня 2023 року, о 13:00, ми знову збираємось разом на конференції  «RESET: ВІДБУДУЄМО ШКОЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ ТА ЗЕЛЕНИМИ!» для координації, обміну досвідом,  напрацювання спільного вектору відбудови закладів загальної середньої освіти на принципах «Build Back Better» та урочистого нагородження переможців Всеукраїнського  архітектурного конкурсу  «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи».  

Кому це цікаво: головні архітектори, представники відділів містобудування та архітектури громад, начальники відділів інвестиційного розвитку громад, міжнародні організації, мери, експерти, представники будівельних компаній,  освіти, бізнесу та незалежні медіа та всі небайдужі до відбудови закладів загальної середньої освіти Україні.

На конференції відбудуться обговорення комплексної програми розвитку та відбудови соціальної інфраструктури країни.  Останні  законодавчі ініціативи та  реформи у містобудуванні  надали імпульсу процесу залучення інвестицій  та  міжнародних партнерів  до подальшого процесу енергоефективного  відновлення  та модернізації країни.  Під час обговорень  будуть окреслені основні пріоритети публічного управління у сфері містобудівної діяльності, механізми  законодавчого регулювання у сфері просторового планування будівництва, визначені механізми залучення коштів міжнародних донорів для відновлення зруйнованих освітніх закладів, розглянуті  європейські практики проведення архітектурних конкурсів, як інструменту  сучасного проєктування та будівництва  зелених шкіл. За підсумками буде сформовано  спільний підхід  усіх учасників проєкту RESET  до повоєнної відбудови  та модернізації України.

До діалогу запрошуються:

Олена Шуляк, голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Ганна Бондар, голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України; Представник Міністерства освіти і науки України; Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності» GIZ Gmb; Євген Плащенко, генеральний директор Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону; Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України; Людмила Ткаченко, міська Голова, Новгород-Сіверська міська рада; Олександр Сердюк, начальник відділу містобудування та архітектури Новгород-Сіверської міської ради, головний архітектор міста, Олександр Чижевський, Президент НСАУ,  Жанна Пацьора, Президент Громадської спілки “Бізнес за партнерство”; Ганна Бородкіна, власниця і головна архітекторка архітектурного бюро Borodkin architects; Ольга Подушкіна, архітектор, голова комісії з авторського права та професійної етики Національної спілки архітекторів України, голова експертної комісії Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України, директорка та ГАП власної архітектурної майстерні FPA-architect; Олег Пікущенко, архітектор, віцепрезидент Національної спілки архітекторів України, голова Ради Чернівецького регіонального відділення Архітектурної палати України Національної спілки архітекторів України; Дмитро Аранчій, архітектор, засновник архітектурної майстерні Aranchii Architects та інші експерти.

Формат конференції: офлайн та онлайн-трансляція.
Звертаємо увагу на важливість попередньої реєстрації на конференцію за посиланням: https://forms.gle/Bf56zfyRJzr5Uirp7. Після реєстрації ми надішлемо Вам адресу місця  проведення заходу та/або посилання на платформу MS Teams.

Організатор: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Енергоефективність журналістам, університетам, муніципалітетам від професіоналів» (EE-JUMP), за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності», що виконується німецькою урядовою компанією  GIZ GmbH за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Проєкт реалізується за підтримки: Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства освіти і науки України, Держенергоефективності.

При партнерстві: Національної спілки архітекторів України, Національної спілки журналістів України, Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України.

Контакти:  +380 98 366 23 47, [email protected].  

Довідка: 
Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» впроваджується в Україні німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Метою Проєкту є поліпшення рамкових умов з підтримки енергоефективності в Україні, а саме імплементація Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність в українське законодавство, що включає політичні та експертні консультації стосовно реформи енергоефективності, підтримку розроблення законодавства, налагодження діалогу. Проєкт забезпечує надання експертно-консультаційну підтримку Мінрегіону, Міненерго, Держенергоефективності за напрямками підготовки законів та нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію Директив 2012/27/ЄС «Про енергетичну ефективність» та 2010/31/ЄС «Про енергетичну ефективність будівель».

Проєкт “RESET 2022: енергоефективні, зелені школи” присвячений формуванню інноваційної архітектурно-конструктивної парадигми будівництва сучасних, енергоефективних та екологічно безпечних навчальних закладів, згідно з принципами зеленого будівництва. В рамках Проєкту “RESET 2022. Енергоефективні зелені школи” відбуваються : навчально-освітні вебінари для представників навчальних закладів, територіальних громад та архітекторів, виїзні сесії,  дискусійні майданчики та Щорічний Всеукраїнський архітектурний конкурс на краще проєктне рішення енергоефективної “зеленої школи”.

Майбутні події

Всі події
Всі події