Підсумки Конференції ООН з питань зміни клімату у Глазго (Шотландія)

26-та Конференція Сторін Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату (COP26) є майданчиком для обговорення ключових змін у глобальній кліматичній політиці.

Дата події 16 листопада
Місце проведення Онлайн-трансляція

Онлайн-трансляція відбудеться у Facebook, LinkedIn та YouTube 16 листопада о 16:00

Energy Freedom - дискусія професіоналів в галузі енергетики – представників урядових структур, органів центральної влади, народних депутатів, представників компаній-членів Energy Club та провідних галузевих експертів. 


Ведучий ток-шоу – Андрій Куликов. 

31 жовтня в Глазго (Шотландія) розпочалась двотижнева 26 Конференція сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату – COP26.

Подія відбувається один раз на кілька років.

У цьогорічній кліматичній конференції беруть участь президент США Джо Байден, президент Франції Емманюель Макрон, в.о. канцлера Німеччини Анґела Меркель. Загалом очікується участь близько 120 світових лідерів.

Головна мета COP26 – активізувати зусилля сторін задля досягнення цілей Паризької угоди – утримання зростання середньої світової температури на рівні значно нижче +2 °C від доіндустріальних показників та спрямування зусиль на обмеження зростання температури до +1,5 °C від доіндустріальних рівнів. 

Президент України Володимир Зеленський виступив 1 листопада на кліматичному саміті COP26 у Глазго.

«Щоб подолати глобальне потепління, нам потрібне глобальне потепління у відносинах держав», – сказав Зеленський і додав, що домовленості нічого не варті, якщо для когось це просто слова і щодо екологічних угод, і щодо тих, які не стосуються довкілля.

Майбутні події

Всі події
Всі події