Німецько-Український Енергетичний День

Німецько-Український енергетичний день є центральною щорічною подією для німецьких та українських стейкхолдерів, яка проводиться з метою обговорення поточних питань, презентації результатів, надаючи при цьому платформу для участі громадськості. Цільовими аудиторіями заходу є українські та німецькі державні установи, бізнес, громадянське суспільство, науковці та інші міжнародні організації.

Дата події 01 грудня
Місце проведення Онлайн

«Працюємо разом над декарбонізацією німецької та української енергетичних систем» 

Дата: 1 грудня 2021 р. 

Час: 9:30. 

Мова: німецька, українська.

Конферансьє: Андрій Куликов, співзасновник «Громадського радіо», журналіст

26 серпня 2020 року між Україною та Німеччиною була підписана Спільна заява про започаткування Німецько-Українського енергетичного партнерства, що стало початком нового рівня діалогу та співпраці між обома країнами у сфері енергетики. 

Цьогорічний Німецько-Український енергетичний день 2021 відбудеться невдовзі після Кліматичної конференції сторін (COP26) у Глазго, а отже основною його метою буде демонстрація результатів саміту з точки зору їх наслідків для напрямів роботи в рамках Енергетичного партнерства. Таким чином, Енергетичний день дозволить узгодити ключові пріоритети партнерства із цілями COP26, зокрема щодо розробки стратегій та визначення потенційних можливостей для їхнього впровадження. Енергетичний день сприятиме посиленню співпраці з метою впровадження заходів із декарбонізації енергетичних систем Німеччини та України.
Разом ми прагнемо зберегти досяжність цілі щодо стримування зростання середньої температури планети на рівні до 1,5°С, а також захистити наші суспільства та середовища існування шляхом об'єднання зусиль для забезпечення та мобілізації фінансових ресурсів.

Загальні цілі

Загальною метою Енергетичного дня 2021 року є продовження двосторонніх дискусій між представниками політичних кіл та бізнесу обох країн по відношенню до п’яти пріоритетних напрямів системної інтеграції: відновлюваної енергетики, водню, вугільної трансформації, енергоефективності та декарбонізації. Зокрема, цілями заходу є: 

  • інтенсифікація політичного та економічного співробітництва у сфері відновлюваних джерел енергії, енергетичної інфраструктури, енергоефективності та виробництва енергії; 
  • розвиток та активізація обміну з питань стратегічної орієнтації в енергетичній політиці та практичного співробітництва в енергетичній галузі; 
  • зміцнення потенціалу України у розробці кліматичної та енергетичної політик відповідно до міркувань COP26.


Майбутні події

Всі події
Всі події