Нагорода Фонду енергоефективності – 2020” (“Energy Efficiency Fund`s Awards – 2020”)

Дата події 19 травня
Місце проведення м.Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15 конференц-зал №3, вхід 1А на базі майданчику 23-ї Міжнародної виставки Aqua Therm Kyiv

19 травня відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу кращих енергоефективних проектів “Нагорода Фонду енергоефективності – 2020” (“Energy Efficiency Fund`s Awards – 2020”)!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до урочистої церемонії нагородження переможців!

Дата та місце проведення: 19 травня 2021 року (12:30 - 15:00)

м.Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15 конференц-зал №3, вхід 1А на базі майданчику 23-ї Міжнародної виставки Aqua Therm Kyiv.

Мета конкурсу - визначити кращі енергоефективні проекти, реалізовані ОСББ минулого року у межах програми “Енергодім” та пілотного проекту “Перші ластівки”.

Нагородження відбуватиметься в чотирьох номінаціях:

  • “ЕНЕРГО-ДІМ” (ОСББ-учасники програми Фонду)
  • “ЕНЕРГО-ГРОМАДА” (органи місцевого самоврядування)
  • “ЕНЕРГО-МЕДІА” (журналісти, блогери, засоби масової інформації, що працюють на тему енергоефективності)
  • “ЕНЕРГОАУДИТОР” (енергоаудитори - фізособи, які проводили сертифікацію енергоефективності будівель для ОСББ-учасників програми Фонду)

Переможці конкурсу отримають нагороди та відзнаки від Фонду енергоефективності та його партнерів.

Окремі відзнаки отримають учасники енергоефективного сектору за активну діяльність у цій сфері та вагомий внесок у просування енергоощадних заходів серед ОСББ.

Учасниками церемонії також стануть фахівці Фонду енергоефективності, представники місцевої влади та ОСББ, ЗМІ, провідні експерти профільних асоціацій та громадських спілок, які беруть активну участь у розбудові вітчизняного енергоефективного сектору.

Звертаємо увагу, що після церемонії нагородження у вас буде можливість поставити питання переможцям, представникам Фонду та іншим учасникам заходу, тож, чекаємо на вас!

Щоб стати учасни(-цею)ком церемонії, заповніть реєстраційну анкету за посиланням: https://bit.ly/3tYxxxt .

Приємний бонус: під час реєстрації для отримання електронного квитка введіть промокод ENERGODIM, що дає право на безкоштовний вхід на захід та відвідування виставки Aqua Therm Kyiv.

Для тих, хто не зможе бути присутнім на заході передбачена онлайн-трансляція церемонії. Для цього не потрібно реєструватися - вподобайте сторінку Фонду на Facebook: https://www.facebook.com/eefund.ukraine, відкрийте її в час трансляції та вмикайте звук.


Майбутні події

Всі події
Всі події