Міжнародна конференція УВЕА "Вітроенергетика України: від "зеленого" тарифу до ринкових умов"

Цьогорічна вітроенергетична конференція УВЕА представляє собою експертну дискусію присвячену подальшому розвитку національного вітроенергетичного сектору під час переходу від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Завдячуючи ексклюзивному партнерству з WindEurope та генеральному спонсорству Vestas Northern & Central Europe, вітроенергетична конференція УВЕА 2021 вважається потужною платформою для динамічного розвитку ринку!

img
Дата події 20 квітня - 21 квітня
Місце проведення онлайн

Вітрова енергетика в усьому світі демонструє свою гнучкість до різноманітних механізмів державної підтримки та стимулювання: від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Саме широкомасштабний розвиток сектору вітрової енергетики на ринкових умовах є логічно наступним кроком розбудови безвуглецевої економіки України, якому сприяє як здешевлення та доступність вітрових технологій, так і невпинне удосконалення технічних показників вітрових турбін. У 2019 році Україна подолала поріг в 1 ГВт вітроенергетичних потужностей і усвідомлюючи сучасні глобальні тенденції, керуючись досвідом провідних країн світу та долаючи національні ринкові виклики, не збирається зупинятися на досягнутому!

Серед цьогорічних спікерів конференції: в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко, Виконавчий директор WindEurope Джайлз Діксон, народні депутати України, голови ПрАТ НЕК “Укренерго”, ДП “Гарантований покупець”, Держенергоефективності, представники компаній Vestas, Nordex, GE та міжнародні експерти з МЕА, Секретаріату Енергетичного Співтоварства, Bloomberg NEF, Wood Mackenzie та багато інших.

Програма: https://drive.google.com/.../1ERiS4ePaHfxHWYzvR...

Робочі мови: українська, англійська (буде забезпечено синхронний переклад)

Участь: Захід відбуватиметься на платформі ZOOM. Перед початком заходу Вам буде надіслано доступ до конференції. Участь безкоштовна після обов'язкової реєстрації!

Зареєструватись: https://forms.gle/nrXGzyRYp7RnWqhg8

Майбутні події

Всі події
Всі події