День сталого розвитку

Хто є лідерами сталого розвитку в Україні, наскільки вони просунулися в досягненні Цілей сталого розвитку ООН і що для цього зробили? Відповіді на ці та інші питання прозвучать на Дні сталого розвитку, ініційованому Комітетом екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації.

Дата події 11 листопада
Місце проведення Київ, вулиця Алли Тарасової 5, готель Hyatt Regency Kyiv

ТОП-менеджери провідних бюджетоутворюючих підприємств України разом з представниками Європейського Союзу, народними депутатами, представниками профільних міністерств, а також міжнародними експертами ПРООН та Глобального договору ООН зберуться разом, щоб обговорити стан реалізації Цілей сталого розвитку ООН в Україні.

На заході будуть вперше представлені результати Індексу сталого розвитку. Це нове експертне дослідження, яке Європейська Бізнес Асоціація провела разом з НАК «Нафтогаз України» та Київським національним торговельно-економічним університетом.

Учасники Дня сталого розвитку дізнаються про найбільш актуальні для бізнесу напрямки сталого розвитку в залежності від галузі економіки, які сталі практики вже є must для бізнесу, а які ще тільки впроваджуються, а також механізми, які сприятимуть поліпшенню прогресу у цій сфері.

Крім цього, компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації презентують свої кращі проєкти в галузі сталого розвитку, а представники влади поділяться актуальною інформацією про законодавчі напрацювання з боку Уряду і Парламенту, які сприятимуть популяризації сталого розвитку бізнесу і держави в цілому.

Мова: Українська/англійська (з перекладом)   

Початок реєстрації: 12:15

Час: 13:00 - 19:00  

Відповідно до діючих карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою чи двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Участь медіа можлива після попередньої акредитації на електронну адресу [email protected]

Майбутні події

Всі події
Всі події