Зроби свій освітній заклад енергоефективним: оголошені результати конкурсу проєктів з різних громад

Визначено переможців конкурсу «Мій  заклад  професійно-технічної  освіти  будує енергоефективну  Україну!», який проводився у межах проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні». Про це повідомив Генеральний  директор  Директорату  енергоефективності  Мінрегіону Дмитро Петрунін.

«Проведення таких конкурсів дає студентам можливість отримати  навички у сфері енергоменеджменту, аудиту й моніторингу. Це стимул до професійного самовдосконалення завдяки дослідженню кращих практик у сфері енергоефективного будівництва», – зауважив Дмитро Петрунін. 

Переможцями у номінаціях визначено:

  • «Зроби свій навчальний заклад енергоефективним!» – ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» (м. Харків);
  • «Зроби свою професію популярною!» – ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури»;
  • «Найкращий заклад професійно-технічної освіти» – ДНЗ «Вище професійне училище №7 (м. Кременчук).

Зазначимо, у конкурсі взяли участь студенти та співробітники закладів професійно-технічної освіти, які навчаються або працюють за напрямками енергоефективного будівництва. Від кожного закладу – по 2 команди. Всього було подано 50 проєктів з різних громад.

Конкурс тривав протягом вересня-жовтня. Його проводила ГО «Школа енергоефективності» у рамках проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні». 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що енергоефективність будівель – потужний рушій національної економіки.