Вебінар «Якісне фінансування проєктів є запорукою заможної громади»

Онлайн-зустріч буде присвячена альтернативним джерелам фінансування енергоефективних, зелених проєктів, зокрема реконструкції або будівництву шкіл у громадах. В рамках вебінару також будуть названі представники громад, чиї анкети були відібрані для участі в Конкурсі «Наше майбутнє: енергоефективні та зелені школи!».

02 червня, об 11.00 відбудеться вебінар на тему: «Якісне фінансування проєктів є запорукою заможної громади». 

Онлайн-зустріч буде присвячена альтернативним джерелам фінансування енергоефективних, зелених проєктів, зокрема реконструкції або будівництву шкіл у громадах.  В рамках вебінару також будуть названі представники громад, чиї анкети були відібрані для участі в Конкурсі «Наше майбутнє: енергоефективні та зелені школи!».

Аудиторія слухачів - представники органів місцевого самоврядування, які зацікавленні у будівництві чи реконструкції муніципальних об’єктів за технологіями енергоефективного, зеленого будівництва, експерти, представники державних та міжнародних фінансових установ.

Захід відбувається за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України; Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України; Німецького товариства міжнародного співробітництва(GIZ) ГмбХ, Проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»; ВГО «Жива планета».

Організатор: Всеукраїнська Асоціація громад; Національна спілка архітекторів України; Проект «Reset 2021. Почни з зеленого будівництва» агентства соціальних та бізнес проектів «Business to public».

Якщо Вас зацікавила тема, яка стосується фінансування енергоефективних, зелених проектів у громадах, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі. 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/eGUijFpzRUHAmUk86