В Україні пройдуть безкоштовні тренінги з промислового аудиту

img

АЕЕ Україна за підтримки GIZ запрошує взяти участь у навчально-практичному курсі з промислового енергетичного аудиту, що проходитиме онлайн 14-18 червня 2021 року.

Захід відбудеться у рамках проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Провідні фахівці Асоціації Інженерів Енергетиків України проведуть тижневий курс тренінгів, у межах яких заплановано розгляд теоретичних та практичних завдань.

З програмою навчально курсу можна ознайомитися за посиланням: http://aee-ua.org/index.php/component/k2/item/download/3_920693328d0d8d6f7d68c6992cccfea3.

Вимоги до учасників:

  1. Вища технічна освіта (не нижче рівня бакалавр)
  2. Досвід роботи у промисловості та/або у сфері енергоефективності
  3. Вільне володіння пакетом MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  4. Вміння самостійно опрацьовувати навчальні матеріали
  5. Здатність чітко та стисло формулювати висновки та рекомендації
  6. Навички комунікації для налагодження ділових контактів
  7. Бажання самовдосконалюватися.

Участь у тренінгах безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/iqm9BV6JgV5sZ5QQ7.

За умови дотримання основних вимог до учасників тренінгів, Ви отримаєте лист-підтвердження з деталями проходження навчання.

 

Для отримання більш детальної інформації та з питань участі просимо звертатися до експерта з комунікацій Оксани Овдієнко – [email protected]