Мінрегіон опублікував 1000 середньострокових планів з підвищення енергоефективності будівель, підпорядкованих ОДА

В Україні триває формування Національної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель, яке розпочалось у 2020 році за ініціативи Мінрегіону та підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізуєтьcя GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

У межах пілотного проєкту перші 12 регіонів оприлюднили 1000 середньострокових планів впровадження енергоефективних заходів. Про це повідомив генеральний директор Директорату енергоефективності Міністерства розвитку громад та територій Дмитро Петрунін.

«Поетапне планування енергоефективних заходів має бути послідовним, синхронізованим з бюджетним середньостроковим плануванням. Сьогодні така можливість забезпечена для лікарень, шкіл, садочків, адмінбудівель 12 ОДА в рамках впровадження Національної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель», – зазначив Дмитро Петрунін.

До бази вже було залучено 24 обласні державні адміністрації, внесено та перевірено понад 600 тис. технічних показників. Крім того, сформовані та постійно оновлюються у публічному доступі рейтинги енергоефективності будівель обласних бюджетних установ.

З середньостроковими планами з підвищення енергоефективності громадських будівель у 12-ти областях можна ознайомитись за посиланням:


 Шукайте Національну базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель та інші бази даних у розділі інструменти Платформи Енергоефективності.