Мінрегіон налагодив дистанційну роботу за підтримки уряду Німеччини

На запит Мінрегіону GIZ надали міністерству офісну техніку та програмне забезпечення, необхідне для організації дистанційної роботи працівників.

Дистанційна робота відтепер є нормою для багатьох державних установ. Наразі багато працівників Міністерства розвитку громад та територій працює віддалено, але всі вони на зв’язку, робота триває.

«Переведення міністерства на дистанційну роботу – необіхдний крок, оскільки, у першу чергу, це стосується здоров’я та безпеки людей. У той же час нам надзвичайно важливо було забезпечити безперебійність робочого процесу, адже Мінрегіон відповідає за реалізацію низки ключових реформ, які неможливо поставити «на паузу», – зазначив Державний секретар Мінрегіону Богдан Баласинович.

Важливу підтримку в організації безперебійного робочого процесу Мінрегіон отримав від свого надійного партнера Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що реалізує проєкти за дорученням уряду Німеччини. Зважаючи на необхідність та важливість забезпечення роботи міністерства в умовах карантинних обмежень, GIZ Ukraine у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» (Energy Efficiency and Climate Projects) закупив та передав Мінрегіону офісну техніку та ліцензійне програмне забезпечення для організації дистанційної роботи працівників, сумісне із системою електронного документообігу IT Enterprise. 

 «Ми підтримуємо нашого стратегічного партнера Мінрегіон у прагненні створити безпечні умови роботи для своїх співробітників, адже навіть у важкі часи не можна зупинятися. Ми віримо, що спільними зусиллями не лише  подолаємо пандемію COVID-19, а й створимо умови для енергетично незалежного майбутнього нашої країни», – підкреслила заступник директора ПроєктуІма Хрєнова-Шимкіна

Це дозволило працівникам міністерства повністю забезпечити безперебійну дистанційну роботу, що особливо актуально під час нової хвилі COVID-19.