Львів розпочав обмін досвідом у сфері енергоефективності з містами Прибалтики

img
Віртуальний тур з обміну досвідом щодо модернізації системи центрального теплопостачання розпочався у квітні між Львовом та містами Прибалтики. 

Ініціатива реалізується в рамках проєкту GIZ «ЕЕ район міста Львова», що впроваджується за дорученням Уряду Німеччини. Віртуальний тур спрямований га те, щоб показати ключові виклики та зміни в галузі центрального теплопостачання, що відбуваються в інших країнах, та допомогти ЛьвівТеплоЕнерго і Львівській міській раді створити власне бачення цілісної концепції розвитку та модернізації власної мережі.  

Сторони планують обговорити стратегії переходу пострадянських систем ЦТ, переваги від модернізації та загальних стратегічних концепцій енергетичного планування, використані бізнес-моделі (ЕСКО тощо), а також від поновлюваних технологій теплопостачання, від яких місто Львів може отримати прибуток 

У першому вебінарі взяли участь представники департаментів Львівської міської ради та міських комунальних підприємств теплопостачання та їх колеги з міст Латвії, Естонії, Литви. Захід був присвячений структурі планування енергетики та охорони клімату Латвії як країни-члена Європейського Союзу. Особливу увагу приділили плануванню централізованого теплопостачання (ЦТ) у містах Рига та Єлгава. Учасники розглянули процес на всіх рівнях - операторів, муніципальному, регіональному, національному на рівні ЄС та розібрали як всі сторони взаємодіють між собою.