GIZ оголосили про два тендери у сфері енергоефективності

img

Німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH оголосила про два тендери, взяти участь у яких українські компанії зможуть взяти до 16 вересня.  

Перший тендер № 83389606 — для залучення експертів з оцінювання проєктних заявок щодо імплементації демонстраційних проєктів у сфері енергоефективності. Потрібно буде здійснити оцінювання не більш ніж 11 проєктних заявок щодо імплементації муніципальних демонстраційних проєктів у сфері енергоефективності, отриманих від громад-партнерів, згідно з визначеними GIZ критеріями та процедурою оцінювання.

Детальніше про тендер № 83389606 можна прочитайти на офіційному сайтф GIZ: https://bit.ly/3ysd7hI

Дедлайн для подачі пропозицій:  10 вересня 2021 до 12:00.

Другий тендер № 83390231 передбачає собоою закупівлю послуг з організації заходів, кейтерингу, та проживання для проведення серії тренінгів.

Тренінги відбудуться у вересні-жовтні 2021 року в Києві. Усього планується чотри 5-денних заходи для вчителів професійно-технічних навчальних закладів та один захід для партнерських університетів, на базі яких було створено Енерго-Інноваційні хаби. Загальна кількість учасників не повинна перевищувати 100 осіб, кожен тренінг розрахований на приблизно 20 учасників.

Інформацію по тендеру № 83390231 можна знайти на сайті GIZ: https://bit.ly/3yHZBqv
Дедлайн для подачі пропозицій: 16 вересня 2021 до 12:00

Пропозиції на обидва тендери можна надсилати на пошту [email protected], зазначивши у темі листа «Пропозиція до тендеру № ____, назва компанії, код ЕДРПОУ».
Якщо ви маєте технічні або організаційні питання щодо тендеру, їх можна надіслати на пошту [email protected], зазначивши номер тендеру у темі листа.