конференція у громадах

У рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» (далі – Проект), який реалізується в Україні компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та за сприяння Чернівецької міської ради 4-5 грудня у місті Чернівці відбулася Річна конференція Проекту.

Конференцію, в якій взяли участь близько 100 учасників – представників малих міст з усієї України, було розпочато вітальними словами та презентацією результатів Проекту у 2017-2018 роках.

Серед здобутків Проекту можна виділити три головні ноу-хау, які вперше були впроваджені в Україні містами-партнерами:

– впровадження системи муніципального енергетичного менеджменту за принципом трьох рівнів;

– розробка схем лічильників для муніципальних будівель;

– аналіз портфоліо споживання енергії для визначення пріоритетних будівель для підвищення енергоефективності.

Крім того, представники міст-партнерів поділилися своїми досягненнями у впровадженні системи муніципального енергетичного менеджменту за підтримки консультантів Проекту. На завершення першого дня конференції було проведено дискусійну панель на тему «Виклики в муніципальному енергоменеджменті», під час якої міські голови мали змогу обговорити основні бар’єри на шляху впровадження енергоменеджменту.

Річна Конференція проекту

Другий день конференції було присвячено унікальній сесії «метч-мейкінгу» між містами та компаніями, що надають послуги у сфері енергоефективності. Протягом 2-х годин представники обох сторін мали змогу провести детальне обговорення актуальних потреб міст у сфері енергоефективності та можливих шляхів залучення компаній до співпраці в конкретних проектах. На завершення заходу представники Проекту разом з учасниками конференції провели планування подальшого співробітництва з огляду на існуючі потреби.

Додаткові документи

PDFПрограма конференції

PDFПрезентація “Підвищення енергоефективності муніципалітетів у 2018 році”

джерело

0

Автор публікації

Офлайн 9 місяців

Moderator

Avatar 1
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-03-2019