В Мінрегіоні оголосили переможців кадрових конкурсів
15.12.2016

В рамках Мінрегіону тривають процеси реорганізації та оновлення кадрового складу. Створені принципово нові підрозділі – Служба управління персоналом та Відділ управління державною власністю. Проведено перші кадрові конкурси на заповнення вакантних посад.

Кадрові конкурси в Службу управління персоналом та Відділ управління державною власністю Мінрегіону були оголошені на початку листопада 2016 року. Вимогами до посад в  Служби управління персоналом були визначені: наявність профільної освіти та відповідного досвіду, системні знання в сфері управління персоналом, високий рівень розвитку компетенцій, які дозволять ефективно працювати та впроваджувати зміни. На 10 вакантних посад, заяви на участь подали 27 кандидатів, за результатами конкурсу обрано 7 переможців. Ними стали, як фахівці, які мають досвід державної служби, так і успішний досвід в комерційних структурах.

Вимогами до кандидатів у Відділ управління державною власністю були визначені: наявність економічної  / юридичної освіти, відповідного досвіду, управлінської ефективності, прагнення змін та служіння державі та суспільству. На 6 вакантних посад Відділу подали заяви 33 кандидати, визначено 4 переможця, у тому числі, керівник підрозділу.

Результати кадрового конкурсу можна переглянути за посиланням http://www.minregion.gov.ua/about/hr-policy/konkurs-na-vakantni-posadi-v-aparati-minregionu/rezultati-provedenogo-konkursu-na-zaynyattya-vakantnih-posad-derzhavnoyi-sluzhbi-kategoriyi-b-i-v/

Прийняті співробітники будуть призначені після оформлення необхідних документів. На вакансії, які не були закриті, найближчим часом буде оголошено повторний конкурс.

джерело

0

Автор публікації

Офлайн 8 місяців

Moderator

Avatar 1
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-03-2019