Громадська організація «Школа енергоефективності» завершила серію п’ятиденних тренінгів програми "Сприяння розбудові системи енергоменеджменту у містах Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей", яка реалізується в рамках проекту "Розвиток соціальної інфраструктури в зв'язку зі збільшенням кількість ВПО", що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Школа енергоефективності

see.org.ua

Школа енергоефективності

Навчання і консультування працівників сфери освіти, населення, представників промислових підприємств та державних установ і організацій, учнів, студентів з питань енергозбереження та енергетичної ефективності, проведення науково-практичних заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності освітніх установ, та на формування у широкого загалу населення культури енергоспоживання та енергозбереження.

Українці повинні вчитися жити ощадливо

За даними опитувань Національної ради реформ, майже третина українців не проводила жодних робіт для підвищення енергоефективності житла. При цьому 62% з них планують це зробити. Такий показник цілком прогнозований, адже за кілька останніх років тарифи зросли більш ніж удвічі.

Матеріали зі сфери Енергоефективності

Ознайомитися з сучасними матеріалами зі сфери енергоефективності.

Навчання енергоефективності

матеріали за темою

Матеріали воркшопу «Нова декада енергоефективності» 05-06 лютого 2020 р

5-6 лютого відбувся дводенний воркшоп «Нова декада енергоефективності» в рамках проєкту «Реформи у сфері енергоефективності України». Він зібрав редставників уряду, парламенту та міжнародних експертів,...

Рекомендуємо